Optická síť

Typ: ostatní
internet Společnost CETIN ve spolupráci s O2 chce v obcích Lipno a Lipenec investovat do podzemní sítě.
V tuto chvíli je připraven plán na zavedení optického kabelu do všech objektů v těchto obcích.
Úkolem je zjistit zájem obyvatelstva o připojení nemovitostí.

Společnost CETIN ve spolupráci s O2 chce v obcích Lipno a Lipenec investovat do podzemní sítě.
V tuto chvíli je připraven plán na zavedení optického kabelu do všech objektů v těchto obcích.
Úkolem je zjistit zájem obyvatelstva o připojení nemovitostí.

1. Zástupce O2 obejde všechny zmíněné domy s vysvětlením výhod modernizace.
  2. Se zájemci podepíše dokument - Souhlas s přípojkou optického vlákna CETIN a Předobjednávku služeb O2. (dokumenty přikládám) Dalším dokumentem je předobjednávka služeb, kde již zjišťujeme konkrétní zájem o optický internet, jeho využití a následnou investici společnosti Cetin. (tato předobjednávka je nezávazná, ale ukáže nám reálný zájem a návratnost pro společnost Cetin). Tato předobjednávka je důležitá u prioritních oblastí, kde by realizace projektu měla proběhnout v nejbližší době několika měsíců.
  3. Důležitou informací při podpisu bude, že v tuto chvíli je modernizace sítě zcela zdarma a občan se nezavazuje k okamžitému používání služeb.

Bližší informace v přiložených letácích.

Na přiložené fotografii je vyobrazen oděv (visačka z průkazem) pracovníka O2

zde k nahlédnutí Typ: DOCX dokument, Velikost: 37.46 kB